Agrol rabatt

Startet av Lars C. Krogenæs, tor 06. jan 2022, kl. 16:02

« forrige - neste »

Lars C. Krogenæs

Medlemmer av bondelaget kan få rabatt gjennom Agrol ved kjøp av ny bil. Noen som har oversikt over rabatter og hvor lenge man må ha vært medlem for å få bilrabattene?

https://agrol.no/fordel/kategori/bil/
Den elektriske automobil vil seire
Desember 2022: Model Y LR
Mars 2017: Leaf 30 kwt
2011-2017: Mitsubishi imiev
2006-2010: Citroen Saxo el
2005: Kewet med NiCd batterier
1996-1998: Utleie av Pivco, Statoil Fornebu

Jobber hos Charge Supply AS

arthur

#1
Som medlem har jeg tilgang til den informasjonen, men sitter ikke med full oversikt over alle mulige rabatter på alle de forskjellige merkene (tolv merker gir en rabatt), men som hovedregel må man ha vært betalende medlem i et år. Hvis du er ute etter en spesifikk opplysning om et konkret merke, eller to, så hjelper jeg gjerne med det.

Trekkoppbil

#2
Da er det bare å løpe og melde seg inn i Bondekvinnelaget: https://www.bygdekvinnelaget.no/bli-medlem-i-dag

(Det eneste jeg angrer på, er at jeg ikke meldte inn kona i stedet)

Trekkoppbil

#3
Burde ikke forumet her hatt et eget tema for å samle trådene om billige biler til bønder i byen?

hELgenen

Forumet burde i alle fall ha en fast tråd om alle mulige rabatter man kan få gjennom ulike medlemskap - her inne er vi glad i biler og rabatter på biler er det ikke alle foreninger som gir.

© 2026, Norsk elbilforening   |   Personvern, vilkår og informasjonskapsler (cookies)   |   Organisasjonsnummer: 982 352 428 MVA