Bli medlem i Norsk elbilforening og støtt driften av Elbilforum. Som medlem får du i tillegg startpakke, medlemsfordeler og gode tips om elbil og lading. Du blir med i et fellesskap som jobber for mindre utslipp fra veitrafikken. Medlemskap koster 600 kroner per år. elbil.no/medlemskap

89.000 for Parkeringsplass til elsykkelen

Startet av Griffel, torsdag 11. august 2016, klokken 09:30

« forrige - neste »

Griffel

Aftenposten:
http://www.aftenposten.no/osloby/Parkeringsplass-til-elsykkelen-koster-89000-kroner-601755b.html

Sitat
En bilparkeringsplass på Skøyen koster 400.000 kroner. Man får plass til fem el-sykkelplasser på en plass for bil. Så det vi har gjort er å dele prisen på fem, pluss litt for tilrettelegging av strømpunkter, sier han.
Sitat
Så langt er det ikke solgt noen elsykkelplasser i prosjektet på Skøyen
Hyundai Ionic.
Tidliger mange år i PSA klasiker.

petersv

Dette regulerer seg selv, heldigvis, iom. at ingen er dumme nok til å kjøpe de. Det er ikke måte på hva slags påfunn de har for å tyne ut ekstra på toppen av salgsummen på nybygg nå om dagen.

© 2025, Norsk elbilforening   |   Personvern, vilkår og informasjonskapsler (cookies)   |   Organisasjonsnummer: 982 352 428 MVA