Tilbakekjøp av ødelagte, defekte eller ulykkesrammede elektriske kjøretøy

Startet av VZAUTO LLC, onsdag 23. april 2025, klokken 22:45

« forrige - neste »

VZAUTO LLC

Hei alle sammen!

Vi er et selskap som driver med eksport av elektriske kjøretøy til Ukraina. Vi har observert at reparasjonskostnadene for enkelte elbiler i Norge kan overstige både gleden og den praktiske verdien av å eie dem  :-[ .

Derfor er vi interessert i å kjøpe slike kjøretøy (ikke alle) for å gi dem nytt liv ved vårt verksted i Ukraina. Alternativt kan de bli brukt som reservedeler for andre biler.

Dersom du har en elektrisk bil du vurderer å selge av denne grunn, er du velkommen til å sende oss et forslag. Dette bør inkludere en kort beskrivelse av bilen, et bilde og din ønskede pris. Vi kan ikke garantere kjøp til enhver pris, men vi vil vurdere alle henvendelser.

Vennligst send ditt tilbud som en privat melding her på forumet eller via iPhone WhatsApp til 92507971. Betaling vil skje i henhold til en kjøpekontrakt til din bankkonto, og eierskapet overføres først etter at har mottatt betalingen.

Vi ser frem til å høre fra deg!

Takk for at du støtter ukrainere! Takk for at du støtter ukrainsk virksomhet!
Takk for at du støtter ukrainere og ukrainske bedrifter.

© 2025, Norsk elbilforening   |   Personvern, vilkår og informasjonskapsler (cookies)   |   Organisasjonsnummer: 982 352 428 MVA