Hvordan slette data om eier og trafikkdata?

Startet av kaffer, ons 05. feb 2025, kl. 12:19

« forrige - neste »

kaffer

Er det mulig i en moderne bil å slette data om en selv? Dette gjelder ikke telefon for det lar seg slette relativt enkelt, men alle andre data som har bygd seg opp om bruk og bruksmønster. Jeg ser at Tesla kan få problemer ved høye datamengder.
S.U.

Electric cars in Norway

Sitat fra: kaffer på ons 05. feb 2025, kl. 12:19Er det mulig i en moderne bil å slette data om en selv? Dette gjelder ikke telefon for det lar seg slette relativt enkelt, men alle andre data som har bygd seg opp om bruk og bruksmønster. Jeg ser at Tesla kan få problemer ved høye datamengder.
S.U.
JA mener jeg. så en YT på Audi om dette mener jeg å huske. Har du googlet og huket av på video på google? Engelsk mener jeg det var - en DIY type

© 2026, Norsk elbilforening   |   Personvern, vilkår og informasjonskapsler (cookies)   |   Organisasjonsnummer: 982 352 428 MVA