ang. valgene man gjør på "min side"

Startet av navyelsen, tor 17. jan 2019, kl. 09:08

« forrige - neste »

geear

Skjønner du er frustrert, men forstår ikke hvorfor du valgte det hvis du var usikker. Jeg er/var også usikker, og lot derfor heller valget stå åpent enn så lenge, så jeg kunne styre det selv helt til kontraktstidspunktet kom.

Uansett må kundeservice klare å ordne opp...

navyelsen

Jeg var nemlig tidligere bestemt på å vente på krok. Men fordi det har dratt sånn ut i tid, usikker leveringstid, samt det faktum at jeg har mistet troen på at bilen kommer til å bli godkjent med noe særlig vekt, gjorde at jeg endret mening og fikk montert krok på min nåværende bil i stedet.

På grunn av Kias formulering forventet jeg at alle på et punkt ville motta sms hvor de bekreftet sine valg. Var derfor sent ute med å fjerne valget fra minside. Kia skriver jo selv at det er fritt fram å endre disse valgene underveis.
Kia e-Niro utlevert 15.02.2019

geear

Ja, men derfor bør kundeservice rydde opp. Kan ikke være noen stor sak dette.

trykkertor

Enig meg gr.Ta det opp med kundeservice i stedet for å lage en stor sak av det her nå.
Hvis de ikke kan hjelpe deg, så spre gjerne ordet. Men gi de sjansen først.

chriso89

Hvis de allerede har delt ut bilene som kom må må du nokk vente på neste båt

borge

Ja hvis han ikke da er i køen for dem som venter på hengerfeste,slik han krysset av for. Det er vel mest sannsynlig.

© 2026, Norsk elbilforening   |   Personvern, vilkår og informasjonskapsler (cookies)   |   Organisasjonsnummer: 982 352 428 MVA