SMS-kommandoer

Startet av elmalo, tor 26. jan 2012, kl. 20:59

« forrige - neste »

ravn

Jammen om jeg vet.
Det var Ole Chr Bye i Rakkestad som stod bak Reva tidligere. Senere ble det opprettet ett nytt firma, Nordisk Elbil, som overtok driften. Siste jeg hørte nå var at Enviro bil har overtatt Nordisk Elbil, ikke lett å følge med.
Sandnes, Citroen C-Zero og har fått solceller på taket. Tidligere Tesla Roadster 2.5, Toyota Rav4EV, 2011 Nissan Leaf, Twizy, 2000 Ford Ranger EV, Reva og Think Classic.
Elbillist siden 2002.

freon

Er denne SMS boksen standard eller ble/blir den levert som ekstrautstyr? Har en Revai fra 2009 uten at jeg har leita voldsomt etter denne boksen. Noen som har bilde av den? Hvor kan jeg finne den? Og finnes det evt et sted jeg kan få kjøpt en slik, om jeg ikke har det i min bil??

//havard

© 2026, Norsk elbilforening   |   Personvern, vilkår og informasjonskapsler (cookies)   |   Organisasjonsnummer: 982 352 428 MVA