We Charge registrering

Startet av TerjeElVW, fredag 09. juni 2023, klokken 01:36

« forrige - neste »

TerjeElVW

Noen som har vært borti dette? Når jeg forsøker å registrere meg i We Connect ID appen under "Lade underveis" kommer jeg til denne siden etter å ha valgt tariff under We Charge. Der må jeg fylle ut faktureringsadresse, men i feltet "Provins" nytter det ikke å fylle ut noen ting. Uansett hva jeg fyller ut der komme det opp en feilmelding. Nytter heller ikke å la det stå blankt. Hva er det jeg gjør feil?Du kan ikke vise dette vedlegget. 

MinID

Meld det som feil til email som står i appen. Kan ikke huske at dette feltet var der når jeg ble registrert.
ID4 GTX 4 motion, 2024, sw 4.0,

Solgt: ID4 GTX 2022, Ioniq5, Id4 first, Hyundai kona, Kia Soul

RJK

Har du prøvd å fylle ut noe i dette feltet, som f.eks. poststedet i feltet over?
Hyundai Kona Dark knight metallic med soltak - Kø# 2500, bil utlevert mars -19
Bosted Oslo

SveinJ

Skriv fylket du bor i. Har opplevd det på,andre nettsteder og fylkesnavn funker.
2021 VW i.d4 Max Honey yellow,
2025 VW ID.4 4-Motion Excl. Costa Azul

TerjeElVW

Takk for svar, men som sagt: Uansett hva jeg fyller ut der så kommer det opp en feilmelding. Fylke, postnummer eller hva som helst. Eller å la det være blankt. Tror det beste rådet kom fra "MinID" Skal melde saken inn til support. 

© 2025, Norsk elbilforening   |   Personvern, vilkår og informasjonskapsler (cookies)   |   Organisasjonsnummer: 982 352 428 MVA