Oppdaget nå at det har blitt sluppet ny kart versjon. Den er datert 2025.06 i TomTom. Den forrige var vel 2024.12
Så da er det bare å ta med minnepinnen ut i bilen igjen :-)
Så da er det bare å ta med minnepinnen ut i bilen igjen :-)
Denne delen lar deg se alle innlegg laget av dette medlemmet. Merk at du bare kan se innlegg gjort i områder du har tilgang til.
Vis innleggmenySitat fra: Jaran på tir 06. feb 2024, kl. 16:00Ja, har allerede tatt utløpstest og skal få fikset det som ble oppdaget der.
Sitat fra: FroBe på ons 21. jun 2023, kl. 22:25NB! Det er tydeligvis begrenset tid for å kunne laste ned nye kart, jeg fikk beskjed om at gratis oppdatering går ut på dato 30. juni 2023.Jeg fikk også oppdatert tidsnok, da mitt "abonnement" utløp 30/6, akkurat som med din bil.
Sitat fra: Andreas92 på ons 12. mai 2021, kl. 01:18
2. Hvordan fjerner jeg denne meldingen permanent som kommer hver gang jeg starter bilen? (https://imgur.com/omOS0N7)
Sitat fra: Autodidact på lør 13. mar 2021, kl. 09:12
Noen som har litt informasjon om avspilling av MP3-filer fra minnepinne.
Sitat fra: kaffer på fre 22. jan 2021, kl. 13:17
Kartoppdateringer får du kun 1 gang i året.
Sitat fra: Elbileier fra Sandnes på tir 20. okt 2020, kl. 21:49
Jeg åpner aldri selve telefonen når jeg kjører. Å finne ny musikk i fart med bare bluetooth er vel knapt mulig. Det er vanskelig å be personen i passasjersetet om å styre musikkvalget på mobilen også. Da må jeg nemlig fortelle hva som er koden på mobilen. På Carplay er alt tilgjengelig på midtdisplayet slik at sidepassasjeren kan hente frem ny musikk etter eget ønske.