Gjenspeiler seg jo i svaret.
Denne delen lar deg se alle innlegg laget av dette medlemmet. Merk at du bare kan se innlegg gjort i områder du har tilgang til.
Vis innleggmenySitat fra: emurof på tir 16. des 2025, kl. 21:35Sitat fra: SurSnasen på tir 02. des 2025, kl. 12:11Sitat fra: emurof på tir 02. des 2025, kl. 01:18Ja nå er endelig FSD begynt å bli bakt inn i aksjekursen. Med god grunn. Autonomi kommer bare nærmere og nærmere, og helt uten tåpeligheter som LiDAR:
Den har jo vært innbakt i kursen for lengst, selv om du hardnakket har hevdet den ikke har vært det.
Men hva med at de nå har tatt ned målet om 20 millioner biler årlig rundt år 2030?
Nei, den har ikke vært innbakt i kursen lenge. Du fikk med deg hvor lang ned aksjen gikk da bilsalget begynte å gå nedover? Kursen i dag kan forklares av autonomi og roboter. Det kunne den ikke sist vi diskuterte dette. Det klarer du vel å se?
Målet om 20 millioner vet jeg ikke om står ved lag lenger siden de nå har autonomi som hovedfokis, men de vil nok kunne nå det hvis de setter i gang med seriøs masseprodusksjon av Cybercab.
Sitat fra: Handyman på man 15. des 2025, kl. 14:45Vi har 96.000 kilometer offentlig vei i Norge, hvorav de aller fleste av de kilometrene inneholder svinger. Opprettholder min påstand om "sjelden"Sitat fra: What-a-watt på man 15. des 2025, kl. 14:41ps.Absolutt ikke sjelden. Når veier bygges om, fjernes veldig ofte mange svinger.SitatDen varslet derimot om kommende sving, som ikke er der, men som var tidligere.Sjelden at svinger bare forsvinner
SitatDen varslet derimot om kommende sving, som ikke er der, men som var tidligere.Sjelden at svinger bare forsvinner