Begge er type 2, så det burde ikke være noe problemer. Begge er dessuten 3-fas, så om det er det du har hjemme, skal du få 3-fase i begge, så lenge kabelen støtter det.
Er jo en mulighet at kabelen bare er 1-fase, og det takler begge bilene fint, det også. Men om det er 1-fase kabel, får vel ingen av bilene maks lading selv om ladeboksen er satt opp som 3-fase, siden begge støtter 3-fase lading på TN-nett.
Jeg antar du ikke bruker "ladebøtte" eller annet for at Leafen skal støtte lading via IT-nett, men om du gjør det, så vil du antageligvis kunne få raskere lading på Audien ved å ikke bruke ladebøtta, litt avhengig av hvor mange A laderen er satt opp med og kan gi hjemme hos deg, da den vel gir maks 3,6 kW effekt gjennom ladebøtta.
Er du usikker, kan du sikkert sjekke med elektrikeren du benyttet, for å høre hva den er satt opp med, og om du eventuelt kan øke dette om det er mulig og ønskelig, eller om det må gjøres noe mere i skapet eller dras ny ledning.
Kan hende du ikke vil, eller endog ønsker å sette ned effekten om det kan spare deg for effektavgift pga ladingen.