Reaksjon på strekningsforløp: Bilen benytter GPS-en for å forutse svinger og skal bremse ned før svingen for å så returnere til valgt hastighet.
-Skrudde det av etter noen dager. Fungerte bra noen ganger, mens den bremset ned alt for mye i enkelte svinger, mens i andre skarpe svinger, bremset den ikke i det hele tatt. God idé som forhåpentligvis fungerer bedre når den nye programvaren kommer.
Reaksjon på høyeste tillatte hastighet: Bilen bruker skiltgjenkjenning og bremser ned til tillatte hastighet. F.eks. har du satt ACC til 80km/t og du kommer til en 60-sone, vil bilen bremse ned til 60. Når 60-sonen er over, vil bilen øke til 80 igjen.
-Skrudde dette også av etter kort tid. Fungerte som det skulle, men syntes det bare var fryktelig irriterende.
