Hadde ikke vært dumt å ha en samlekategori på dette.
Er jo absolutt interessant foret stadig større segment. Jeg har ikke behov for så mange seter, men jeg kjører endel langturer, og med campermode om de har/får dette, så dekker det mitt behov som weekendcamper og langturbil, med noen små endringer.
Snurrestoler fremme, en eller to benker bake som kan slåes ut flatt til en seng, og en bordløsning som er avtagbar, så er veldig mye gjort for min del. For andre ville nok mulighet for å slå opp taket for ekstra soveplasser vært ønskelig, men det kan og løses med taktelt, som f.eks. dette:
https://gentletent.com/en/gt-sky-loftOg med modulbasert campinginnredning, så fungerer det selv om man ikke kan bruke 2. og 3. seterad som seng, og uten at man trenger kjøpe en full campervan. F.eks. som dette:
https://newatlas.com/ququq-van-camper-one-minute/28009/https://newatlas.com/campal-camper-van-kit/58483/Jeg kjører lite i hverdagen, så en liten bil er et kompromiss, selv om jeg nå har en relativt behagelig rekkevidde, men likevel kunne tenkt meg mere. Her er dog en ulempe med disse i dag, at det fremdeles er noe kort rekkevidde for den typen bruk.