meny

Vis innlegg

Denne delen lar deg se alle innlegg laget av dette medlemmet. Merk at du bare kan se innlegg gjort i områder du har tilgang til.

Vis innleggmeny

Meldinger - Kramzz

#16
Huff😫
#17
Fikk beskjed i dag om at bilen skal på teknisk klargjøring i oslo på mandag. Noen som vet hvor lang tid dette tar? Bilen fraktes derifra til åsane så spent på når jeg mottar bilen🤔
#18
Sitat fra: acedynamite på lør 26. jun 2021, kl. 16:07
Bestilte min Enyaq 80 16.november 2020. Ble lovd at den skulle bli levert «i første halvdel av 2021». Bestilte uten infotainmentpakke. Selger kontaktet meg og sa vi ville få bilen en del før om jeg kjøpte infotainmentpakke, så jeg gjorde det i håp om at jeg kunne få den til juni. Selger ringte meg igjen å spurte om jeg kunne bytte til 20 tommers felger, uten tillegg i prisen, mot at bilen kom enda tidligere. Jeg takket ja, i håp om at den skulle komme enda tidligere. Resultatet var at bilen var forventet levering i første eller andre uke i august. Useriøst opplegg!

Utrolig kjedelig at det skulle bli slik da😑 Fikk samme anbefalling å tilpasse utstyr for å få tidligere.

#19
Skoda ENYAQ / Leveringstid fra ferdig produksjon?
tor 17. jun 2021, kl. 07:13
Noen av dere som har fått bilen som kan svare på hvor lang tid det tok fra bilen var ferdig produsert, til den ble levert?
#20
Bestillte i desember 😬
Quarts grey IV80
HF
Suite
Familiepakke
Comfortsetepakke +
Delingsnett
Vendbar matte i bagasjerommet
Skvettlapper
Elektrisk bakluke
Infotainment(anbefalt av selger for å få bilen kjappere)
Org proteus 19"

Tok bort stereo for å få bilen kjapt😬

Fått bekreftet av selger at bilen går i prod uke 24(neste uke)
#21
Aha, da har det nok med det å gjøre🙂👍 skrev kontrakt i des men er nok ikke det som avgjorde det da.
#22
Litt merkelig at naboen din skal få bilen i starten av Juli mens jeg får i slutten når jeg har bestillt i des😆

Da bestillte jeg pakker som gjorde at det skulle gå unna😬
#23
Skoda ENYAQ / Sv: [solved] Lading på 230V?
søn 23. mai 2021, kl. 18:46
Huff, det der var noe styr😅 satser på at jeg får det til igjen når bilen kommer😃👍
#24
Vil dette kunne påvirke oss som lider av samme begrensning men som ikke har fått fingen ut å blitt med på søksmål?
#25
Skoda ENYAQ / Sv: [solved] Lading på 230V?
søn 23. mai 2021, kl. 11:27
Svigerfar har Etron, der måtte boksen programeres ved å trykke på 2 knapper samtidig i en gitt sekvens, dette brukte vi 1 time på å få til, utrolig vanskelig å time sekvensen så måtte begynne på nytt X antall ganger!

Har dere gjort dette, dere som bruker den?

#26
Fikk beskjed av selger at produksjon på vår bil er uke 24 og est lev uke 29.

Bestillte bil med:

Quarts grey
Org felger
Hengerfeste
Infotainment
Delingsnett
Vendbar bagasjeromsmatte
Suite interiør
Comfortsete pakke +
Familiepakken
El bakluke

Bestillte vår i desember.
#27
Skoda ENYAQ / Sv: Hvor mange har fått bilen?
man 17. mai 2021, kl. 19:30
Ligner litt på Etrons "Nødlader" den som følger med Enyaq!

Stemmer det?

Isåfall må denne også programeres med den hærsens sekvensen for å få kunne lade i vanlig stikk😩 ?
#28
Skoda ENYAQ / Sv: Hvor mange har fått bilen?
ons 12. mai 2021, kl. 19:20
Fikk spm om jeg ville bytte til sportline etter å ha bestillt IV80 i des men fikk beskjed at da ble det ikke levering før seint i år😅

Det rare er at folk som har bestillt tilsvarende bil etter meg, faktisk har fått bilen sin no😅, heldige folk og kan ikke klage på de som har fått, skoda som har litt mye på seg😬, har byttet inn bil  nr 2 for skodaen så har bare 1 bil for tiden, hadde vert greit å få den snart😃👍
#30
Sitat fra: batterimannen på man 03. mai 2021, kl. 10:05
Sitat fra: steffone på man 03. mai 2021, kl. 07:37
Har aldri eid bil med massasje i setet, så kan ikke uttale meg om langtidsbruk eller -effekter. Men, jeg har testet dette på både ID.4 og Enyaq. Å kalle dette massasje er villedende, i beste fall. Det kjennes mer ut som gnagere som åler seg rundt bak setetrekket. Ikke ubehagelig, men heller ikke noen massasje.

Jeg har valgt komfortsetepakke pluss, men det er ikke pga massasje, men for å få elektrisk justerbart sete med minne foran på passasjersiden. Jeg og kona har ganske forskjellig høyde og sittestilling og vi kjører ca annenhver gang. Da er det greit å ha el. justering og minne.

Samme her🙂👌
© 2026, Norsk elbilforening   |   Personvern, vilkår og informasjonskapsler (cookies)   |   Organisasjonsnummer: 982 352 428 MVA