meny

Vis innlegg

Denne delen lar deg se alle innlegg laget av dette medlemmet. Merk at du bare kan se innlegg gjort i områder du har tilgang til.

Vis innleggmeny

Meldinger - TomR

#16
Hei

Flott at noen gjør dette. Er det mulig å feste kartnål manuelt når en ikke har adressen? Er det mulig å beregne/vise rute ? og så se ladestasjoner langs veien
#17
e-Golf / Sv: Hva savner vi på e-Golfene våre?
fre 15. apr 2016, kl. 17:19
Savner er kart som er sånn nogenlunde oppgradert
#19
Noen som vet om noen objektive tester som er utført ?
#20
Takk for svar. Liker å ha noen alternativer. Kom fram til Charlottenberg uten å lade via Bjørkelangen men kjedelig å vente nesten fem timer i Charlottenberg på å lade.

En hurtigladere på Bjørkelangen ville vært nyttig.
#21
Interessant. Hvilken rute tar du til tøcksfors ? Og er det noen ladere inne i tøcksfors ?
#22
Er vel like dårlig litt lenger sør. Sørum, Fet og Aurskog - Høland er det fryktelig tynt med ladere. Spesielt savner jeg en lader på Bjørkelangen. Synes det er merkelig når dette er en av "hovedveiene" for Harryhandel :)
#23
Hei

For alle oss som Harryhandler og for andre som beveger seg øst for Oslo så ville en hurtigladere på Bjørkelangen være et stort pluss. Eller er Bjørkelangen for grisgrendt til å bli prioritert?

Tom
#24
e-Golf / Sv: Problem med Car-net
man 07. mar 2016, kl. 19:03
Min har også virket de siste to dagene :) kanskje det er håp
#25
e-Golf / Sv: Poll: Har du dashcam i e-Golfen?
man 29. feb 2016, kl. 16:48
Hei

Fint om Askøy kunne fortelle hvilket kamera og hvor montert ? Hvordan klarte du å identifisere hvem skurken var?
#26
e-Golf / Sv: Dashcam
tir 23. feb 2016, kl. 22:53
Hei

Fint om du tar deg tid til å ta bilder underveis. Kanskje meg med for mange tommeltotter også kan klare :)
#27
e-Golf / Sv: Problem med Car-net
lør 20. feb 2016, kl. 11:34
Jeg tar bilde av skjermen på tlf eller nettbrett når jeg for feilmelding og så sender jeg mail til kundeservice@moller.no nesten hver gang jeg har problemer. Da blir det opprettet sak og jeg for et standard svar. Grunnet til at jeg gjør dette er dels for å holde trykket oppe og for at jeg er en smule irritert over denne møkka appen
#28
e-Golf / Sv: Hurtiglading problemer
man 01. feb 2016, kl. 19:09
Takk til ourasi for utfyllende info. Vi har problemer med RFID brikken vår. Men det går å lade med SMS.
#29
Hva med en hurtiglader på P10 på Gardemoen
#30
Funker helt fint :) også etter oppdatering
© 2026, Norsk elbilforening   |   Personvern, vilkår og informasjonskapsler (cookies)   |   Organisasjonsnummer: 982 352 428 MVA