meny

Vis innlegg

Denne delen lar deg se alle innlegg laget av dette medlemmet. Merk at du bare kan se innlegg gjort i områder du har tilgang til.

Vis innleggmeny

Meldinger - erik e

#16
Åpne nøkkel med fjernkontroll . Inni skal det være en liten chip.
#17
????  De er vel koplet på samme feste inni lampe. Justeres nærlys ,justeres fjernlys. Eller ?
#19
Brukerf feil .
#20
Gummiforinger for stabilisator staget. Ikke farlig bare gummiknirk.
#21
Er dette bilen har du maks uflaks.
#22
Det hjelper 1 år og skifte bremsesko bak med orginale. Se andre tråder med dette problemet. Service med rens og smøring av bremser 1 gang i året,gjerne vår og høst holder problemet unna. Har erfaring , 8 år/120 000 km +++ .  Se kjøretips i annen tråd. God tur.
#23
Se her ja. Gode tips.
#24
??  Vet ikke. Noen andre .??
#25
Det er vel en bue på bremserør på h. side bak batteriet som er mest utsatt. Røret går mellom batteriet og gulvet i bilen. Vanskelig /umulig og skjøte uten og senke batteripakke . Tips. Puss og rens rør som er synlig når dere skifter hjul nå i vår. Ikke bruk svart tectyl,bruk noe som er gjennomsiktig og flytende. Mistenkelig om det er svart og vanskelig og følge med.
#28
Kontakt et annet verksted eller fiks selv. Prisen på rep. er en skam.
#30
Når folk flest får 3-4 ganger motoreffekt lydløst går det galt.  :)
© 2026, Norsk elbilforening   |   Personvern, vilkår og informasjonskapsler (cookies)   |   Organisasjonsnummer: 982 352 428 MVA