Idag kjøre eg 5 mil med 15.7 i forbruk. 20c i cupen. Normal kjøring. Klarer ikkje å få forbruket ned i 14, i heile tatt.
Denne delen lar deg se alle innlegg laget av dette medlemmet. Merk at du bare kan se innlegg gjort i områder du har tilgang til.
Vis innleggmenySitat fra: ganton på tir 30. sep 2014, kl. 09:45
SW versjoner
Ser at noen her sakset nyheter om software som er sluppet til i3 på facebook, uten at jeg fant ikke noe. Finnes det noen sikker kilde for å se hva som slippes når?
Det var også snakk om en oktober-release lenger opp i denne tråden, hvor hører man om dette, fra i-service verkstedene?
Skulle gjerne sett listen over nye releaser og sett om det er noe som er rettet som er verdt å oppgradere for.
Sitat fra: Klykken på man 29. sep 2014, kl. 15:42
Hadde også leiebil et partre ganger mens bilen var på service. Aldri betalt ei krone, men heller ikke passert noen bomring vel og merke. Freste en tur til sverige mens bilen var på service sist også. Ble kanskje 40 mil kjøring, totalt. Service inkludert lading tok ca 6 timer, så måtte brenne av litt tid.
Kostet meg ingenting annet enn litt slit for å få lastet over et brett med øl uten å bli sett, midt på parkeringsplassen hos forhandler foran glassfasaden med alle kontorene vendt mot meg.
Sitat fra: Klykken på man 22. sep 2014, kl. 11:30
AC er på, og Auto er aktivert mener jeg.
Resirkulering av luft er satt til "A" (AUC?), som jeg tror er automatisk resirkulering ved behov. Mulig det er pga dette?
Uansett, dette skjer kun om morgenen når jeg drar til jobb. Luften er rå og fuktig ute nå, men det gir seg utover dagen stort sett. Når jeg drar fra jobb sjer det aldri. Bilen er forøvrig ikke forvarmet da.