Bli medlem i Norsk elbilforening og støtt driften av Elbilforum. Som medlem får du i tillegg startpakke, medlemsfordeler og gode tips om elbil og lading. Du blir med i et fellesskap som jobber for mindre utslipp fra veitrafikken. Medlemskap koster 535 kroner per år. elbil.no/medlemskap
Hovedmeny
meny

Vis innlegg

Denne delen lar deg se alle innlegg laget av dette medlemmet. Merk at du bare kan se innlegg gjort i områder du har tilgang til.

Vis innleggmeny

Meldinger - MrWood

#1
ID.4 / Automatisk resirkulering av luft
lørdag 11. februar 2023, klokken 23:35
Hei
Ser etter ny bil til bruk på vestlandet hvor det er mye tunneler. ID.4 er en het kandidat.
1. Hvordan synes dere bilens automatiske resirkulering av luft fungerer? Fungerer det bra i tunneler?
2. Bør man aktivere Air Care for å få tilfredsstillende kvalitet på luften når det er krevende forhold med mye eksos?
#2
Hyundai Ioniq 5 / Automatisk resirkulering av luft i tunneler
lørdag 11. februar 2023, klokken 23:17
Hei
Ser etter ny bil til bruk på vestlandet hvor det er mye tunneler. Ioniq 5 er en het kandidat.
1. Hvordan synes dere den automatiske resirkuleringen fungerer i tunneler?
2. Struper bilen igjen frisklufttilførselen når det er mye eksos utenfor?
#3
Nissan e-NV200 / Sv: Batteritemperatur
fredag 26. februar 2021, klokken 09:01
Her er det jeg har snappet opp av grader celcius på de ulike strekene. Der det er spørsmålstegn er det antagelser fra min side.

— Hot
- Hot
- Hot
— 45
- 40?
- 35?
— 30
- 15
- 5
— -5?
- Cold
- Cold
— Cold
© 2023, Norsk elbilforening   |   Personvern, vilkår og informasjonskapsler (cookies)   |   Organisasjonsnummer: 982 352 428 MVA