Elbilforum.no - driftet av Norsk elbilforening
Bilmerker => Mercedes/ EQ => EQE => Emne startet av: gormnass på lør 30. des 2023, kl. 19:23
Er det lov å kryss-poste?
Har laget en innlegg her:
https://elbilforum.no/index.php?topic=66033.msg1124669
Var liten respons da innlegget ble lagt under «EQ», så jeg tar meg frihet til å legge inn en lenke til mitt innlegg her for EQE
Nei, kryssposting er uglesett.
Men lenke til annen post på forum går bra eller?😳
Mye bedre IMO. Ellers rydder vel moderator opp hvis det blir nødvendig :)
Jeg fikk en OTA oppdatering på min EQE i desember 2022 ser jeg i appen. Ellers har jeg ikke fått noe nyere som jeg vet om. Det var altså kun en oppdatering for kommunikasjonsmodulen. Har ikke vært inne og sett på software versjon i bilen noen gang, da alt bare har fungert. I vinter har jeg fått feilmeldinger om redusert kamerasikt, med snø/slaps på kamera, men det er jo helt normalt. Kun EQE og i3 jeg har hatt så få feil (skjerm som henger/krasjer osv) med, bortsett fra fossilbiler.
Det er vel heller ikke noe særlig aktivitet verken her eller på facebook, men det virker ikke som om dette er normalt å ha. Hva sier forhandler om feilene du har på din bil?