Elbilforum.no - driftet av Norsk elbilforening

Bilmerker => Tesla => Model S 2013 - 2022 => Emne startet av: hf på lør 30. jan 2021, kl. 11:22

Tittel: Refundering av kostnad for bytte av MCU
Skrevet av: hflør 30. jan 2021, kl. 11:22
MCU i min 2015 P85D måtte byttes utenfor garanti i fjor sommer.

Som mange andre fikk jeg e-post fra Tesla i november i fjor med informasjon om kostnadsfri reparasjon. I den e-posten står det:
SitatHvis du allerede har betalt for reparasjoner som møter kriteriene i programmet, kan du ha rett til refusjon. Tesla vil sende informasjon om tilbakebetaling og hva som skal til for å dekkes av dette innen februar 2021.

Jeg har fortsatt ikke mottatt noe informasjon om tilbakebetaling. Er det noen andre som har mottatt tilbakebetaling enda?

Jeg kontakter Tesla til uken for å høre om de har noen oppdateringer, men det hadde vært interessant å høre om noen andre her har mottatt tilbakebetaling allerede.
Tittel: Sv: Refundering av kostnad for bytte av MCU
Skrevet av: kromfelgensøn 31. jan 2021, kl. 00:15
Ikke hørt noe som helst. Det ble vel sagt innen utgangen av februar, så jeg forventer ikke noe info før tidligst mars måned.