Elbilforum.no - driftet av Norsk elbilforening
Populære temaer => Ladeplasser og ladekabler => Emne startet av: PionerThink på fre 29. sep 2017, kl. 09:00
Dette kan jo være nyttig om man skal på langtur med elbilen:
http://www.fortum.no/privat/charge-and-drive/fri-bruk-ett-dogn-150-kroner-hostferien/
Har ikke sett den varianten før må jeg medgi ???
Andre som har lignende tilbud?
De hadde et tilsvarende tilbud en gang tidligere, men husker ikke om det var i sommer eller tidligere. Greit om en skal kjøre riktig langt en dag.
Det er jo fint med rabatter, men man skal jo kjøre riktig langt for at det skal lønne seg da...
Sist jeg kjørte Kristiansand - Oslo med min Kia så hurtigladet jeg for 125 kr den ene veien, og 140 kr den andre veien (startet ikke med 100% på hjemturen).
Men tanken er god, og vi ser fram til flere tilbud. Det er vel farlig å si noe sånt, men jeg er faktisk veldig fornøyd med de prisene vi har på hurtiglading hos GK og Fortum jeg :)
mvh
Hugo
Mest fornøyd med GK pga rabatten de tilbyr.
Rabatten. Og den kjempefine appen! Heia GK!
Grei deal, men noen stor fortjeneste skal det mye til at det blir. Madammen skal kjøre Sandnes-Tønsberg og da går det nok 250,- kroner. Ulempen med 150-kronerstilbudet til Fortum er at da blir en låst til Fortum. Det er nok ladestasjoner langs E39 og E18, men med barn i bilen er det greiere å stoppe på første og beste når de trenger en pause.